Olen meigi- ja soengukunstnik oma ettevõttes Kristiina Ilustuudio. Lisaks nimetatud iluteenustele tegelen ka kulmudisaini ja kulmude mikrobleidimisega (info tööde ja tegemiste kohta leiab facebookis @kristiinailustuudio ja instagrammi lehel @kristiinailustuudiomuah).

Selle 4 tegutsemisaasta jooksul pean suurimaks saavutuseks ja tunnustuseks Türi valla ettevõtluskonkursi võitu kategoorias “Parim kohalik toode või teenus 2017.”

Ennast arendavale, kirglikule ja konkurentsis püsida soovivale ilutegijale kohaselt olen end Eesti Meigikunstnike Ühenduse baasõppe järel (2014.a).  käinud pidevalt täiendamas erinevatel täiendkoolitustel. Soovist pakkuda klientidele veelgi professionaalsemat, julgemat ja mitmekülgsemat teenust sattusin Jumestuskunsti ja Grimmikooli facebooki lehele. Seal pisut ringi silgates sain aru, et see ongi see, mida ma otsin ja tahan kogeda! Valik osutus igati õigustatuks ja võin väita, et saingi kogeda täiesti teistlaadi õpet. Eriti meeldis, et jumestuse jätkukoolitus oli väikese grupina, mis tagas mulle kui õpilasele individuaalse lähenemise!

Juhendaja Kai ise on väga hea motivaator oma töös kasutama ohtralt värve ja võistlustest osa võtma.