Olen Kristiina

Olen meigi- ja soengukunstnik oma ettevõttes Kristiina Ilustuudio. Lisaks nimetatud iluteenustele tegelen ka kulmudisaini ja kulmude mikrobleidimisega (info tööde ja tegemiste kohta leiab facebookis @kristiinailustuudio ja instagrammi lehel @kristiinailustuudiomuah).

Olen Sevil

Pakun jumestusteenust kosmeetikaga, mida ei ole loomade peal testitud ja on soblik ka Veganitele. Samuti jagan uudiseid vegan toodete kohta ja annan oma arvamuse neist.

Olen Andrus, meesmeikar

Olen Andrus, meesmeikar. Wohoo. Minu töödega saate lähemat tutvuda minu instagramis ( @makeupbyandrus ) või Facebooki kaudu Makeupbyandrus.

Olen jumestaja

Olen Sigrid ja olen jumestaja

Kuna meikida on mulle alati meeldinud, siis valituks sai Jumestus& Grimmikool sellepärast, et esmase põhjaliku info kooli tegevusest sain juba esimese kõne ajal.